
Ó. Trejo
308duels
19.018minuten
24goals
27assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Sporting Gijon | 33 | 2.353 | 4 | 0 | – | |
| 2013/14 | Toulouse | 32 | 2.074 | 2 | 0 | – | |
| 2014/15 | Toulouse | 31 | 2.125 | 4 | 0 | – | |
| 2015/16 | Toulouse | 34 | 2.175 | 4 | 4 | 6.9 | |
| 2016/17 | Toulouse | 29 | 2.322 | 2 | 5 | 7.0 | |
| 2018/19 | Rayo Vallecano | 26 | 1.773 | 1 | 4 | 6.6 | |
| 2021/22 | Rayo Vallecano | 32 | 2.022 | 3 | 9 | 7.0 | |
| 2022/23 | Rayo Vallecano | 34 | 2.163 | 3 | 4 | 6.6 | |
| 2023/24 | Rayo Vallecano | 31 | 1.383 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024/25 | Rayo Vallecano | 19 | 489 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2025/26 | Rayo Vallecano | 7 | 139 | 0 | 1 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 308 | 19.018 | 24 | 27 | 6.8 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
42%
duelwinst %
55%
dribbelsucces
82%
passnauwkeurigheid
135
sleutelpasses
156
tackles + int.
22
schoten op doel
27 1
kaarten
Gebaseerd op 143 van de 308 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 23 apr 2026TEspanyol1–0W–
- 28 feb 2026TAthletic Club1–1GL–
- 15 feb 2026TAtlético de Madrid3–0W–
- 24 sep 2025UAtlético de Madrid3–2V–
- 25 aug 2025UAthletic Club1–0V6.3
- 24 mei 2025TMallorca0–0GL6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 143 | 6.063 | 7 | 13 | 27 | 1 | 1.2 | 82.5 | 4 | 6.70 | |
| Totaal / Gemiddeld | 143 | 6.063 | 7 | 13 | 27 | 1 | 1.2 | 82.5 | 4 | 6.70 | |