
Isi Palazón
176duels
12.604minuten
22goals
17assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | Rayo Vallecano | 34 | 2.300 | 2 | 4 | 6.7 | |
| 2022/23 | Rayo Vallecano | 37 | 2.986 | 9 | 5 | 7.1 | |
| 2023/24 | Rayo Vallecano | 37 | 2.809 | 4 | 1 | 6.9 | |
| 2024/25 | Rayo Vallecano | 35 | 2.166 | 4 | 4 | 7.0 | |
| 2025/26 | Rayo Vallecano | 31 | 2.262 | 3 | 3 | 6.7 | |
| 2026/27 | Rayo Vallecano | 2 | 81 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 176 | 12.604 | 22 | 17 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
44%
duelwinst %
44%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
190
sleutelpasses
215
tackles + int.
94
schoten op doel
25 0
kaarten
Gebaseerd op 150 van de 176 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 23 apr 2026TEspanyol1–0W7.0
- 28 feb 2026TAthletic Club1–1GL6.9
- 15 feb 2026TAtlético de Madrid3–0W6.9
- 7 dec 2025UEspanyol1–0V7.5
- 24 sep 2025UAtlético de Madrid3–2V16.2
- 25 aug 2025UAthletic Club1–0V6.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 150 | 10.735 | 19 | 15 | 25 | 0 | 1.9 | 77.8 | 9 | 6.93 | |
| Totaal / Gemiddeld | 150 | 10.735 | 19 | 15 | 25 | 0 | 1.9 | 77.8 | 9 | 6.93 | |