
Adri Embarba
240duels
14.272minuten
20goals
26assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Rayo Vallecano | 11 | 335 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Rayo Vallecano | 14 | 833 | 3 | 0 | – | |
| 2015/16 | Rayo Vallecano | 28 | 1.832 | 2 | 5 | 6.5 | |
| 2018/19 | Rayo Vallecano | 36 | 2.291 | 5 | 6 | 6.9 | |
| 2019/20 | Espanyol | 18 | 1.381 | 2 | 4 | 7.0 | |
| 2021/22 | Espanyol | 32 | 1.997 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2022/23 | Espanyol | 1 | 34 | 0 | 3 | 6.9 | |
| 2022/23 | Almeria | 29 | 1.477 | 4 | 3 | 6.9 | |
| 2023/24 | Almeria | 36 | 2.485 | 3 | 2 | 6.9 | |
| 2024/25 | Rayo Vallecano | 35 | 1.607 | 1 | 1 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 240 | 14.272 | 20 | 26 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
44%
duelwinst %
45%
dribbelsucces
75%
passnauwkeurigheid
143
sleutelpasses
246
tackles + int.
73
schoten op doel
18 1
kaarten
Gebaseerd op 149 van de 240 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 24 mei 2025TMallorca0–0GL6.9
- 18 mei 2025UCelta de Vigo1–2W6.3
- 15 mei 2025TReal Betis2–2GL–
- 9 mei 2025ULas Palmas0–1W6.3
- 2 mei 2025TGetafe1–0W6.3
- 24 apr 2025UAtlético de Madrid3–0V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 149 | 7.591 | 8 | 8 | 18 | 1 | 1.8 | 74.7 | 3 | 6.84 | |
| Totaal / Gemiddeld | 149 | 7.591 | 8 | 8 | 18 | 1 | 1.8 | 74.7 | 3 | 6.84 | |