
Dimitri Foulquier
Dimitri Christophe Foulquier
355duels
23.613minuten
5goals
14assists
6.6rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Rennes | 2 | 136 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Rennes | 15 | 795 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Rennes | 2 | 60 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Granada | 24 | 1.116 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Granada | 25 | 1.685 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | Granada | 21 | 1.525 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2016/17 | Granada | 22 | 1.873 | 0 | 2 | 6.4 | |
| 2017/18 | Strasbourg | 16 | 1.238 | 0 | 2 | 6.5 | |
| 2018/19 | Getafe | 25 | 1.809 | 3 | 2 | 6.5 | |
| 2019/20 | Watford | 3 | 58 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2019/20 | Granada | 17 | 1.114 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Granada | 32 | 2.672 | 0 | 4 | 6.5 | |
| 2021/22 | Valencia | 29 | 2.338 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | Granada | 2 | 180 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2022/23 | Valencia | 38 | 1.727 | 0 | 2 | 6.6 | |
| 2023/24 | Valencia | 33 | 1.833 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024/25 | Valencia | 33 | 2.297 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2025/26 | Valencia | 15 | 1.157 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2026/27 | Valencia | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 355 | 23.613 | 5 | 14 | 6.6 |
Geavanceerde statistieken
51%
duelwinst %
53%
dribbelsucces
72%
passnauwkeurigheid
64
sleutelpasses
312
tackles + int.
13
schoten op doel
32 0
kaarten
Gebaseerd op 187 van de 355 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 30 aug 2026UDeportivo La Coruña3–1V–
- 1 feb 2026UReal Betis2–1V5.9
- 24 jan 2026TEspanyol3–2W6.3
- 18 jan 2026UGetafe0–1W6.3
- 10 jan 2026TElche1–1GL6.5
- 3 jan 2026UCelta de Vigo4–1V5.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 187 | 12.193 | 0 | 8 | 32 | 0 | 1.2 | 72.5 | 3 | 6.60 | |
| Totaal / Gemiddeld | 187 | 12.193 | 0 | 8 | 32 | 0 | 1.2 | 72.5 | 3 | 6.60 | |