Golazio
Nederlands

Timo Werner

geboren 6 mrt 1996 · 30 jaar StuttgartDuitsland34/10 180 cm rugnummer 36 (RB Leipzig)
381duels
25.151minuten
124goals
50assists
6.9rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2013/14VfB Stuttgart301.53040–
2014/15VfB Stuttgart321.62230–
2015/16VfB Stuttgart332.199636.7
2016/17RB Leipzig312.4342157.2
2017/18RB Leipzig322.4931377.0
2018/19RB Leipzig302.5241677.2
2019/20RB Leipzig342.8082887.5
2020/21Chelsea352.607686.7
2021/22Chelsea211.285416.6
2022/23RB Leipzig271.947936.9
2023/24RB Leipzig8204206.7
2023/24Tottenham Hotspur13814237.0
2024/25Tottenham Hotspur18508036.6
2025/26RB Leipzig313006.3
Totaal / Gemiddeld34722.988114487.0

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2017Germany323510–
2018Germany9597106.8
2019Germany19000–
2020Germany4107006.2
2020/21Germany6431417.3
2021Germany14410–
2022Germany215110–
2022/23Germany6382216.9
2023/24Germany212600–
Totaal / Gemiddeld342.1631026.9

Geavanceerde statistieken

37%
duelwinst %
44%
dribbelsucces
77%
passnauwkeurigheid
93
sleutelpasses
71
tackles + int.
92
schoten op doel
5 0
kaarten

Gebaseerd op 143 van de 381 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Premier League814.0151112202.077.816.79
Bundesliga432.163113202.176.946.83
UEFA Nations League1281362102.277.627.12
UEFA European Championship410700001.075.606.20
FIFA World Cup326600002.076.006.80
Totaal / Gemiddeld1437.3642817502.177.476.82