
Ricardo Pereira
240duels
18.870minuten
14goals
25assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Nice | 26 | 2.281 | 0 | 4 | 7.1 | |
| 2016/17 | Nice | 24 | 2.058 | 2 | 4 | 7.0 | |
| 2018/19 | Leicester City | 35 | 3.125 | 2 | 6 | 7.0 | |
| 2019/20 | Leicester City | 28 | 2.520 | 3 | 2 | 7.1 | |
| 2020/21 | Leicester City | 15 | 958 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2021/22 | Leicester City | 14 | 992 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 2022/23 | Leicester City | 10 | 472 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 2023/24 | Leicester City | 39 | 3.283 | 3 | 3 | 7.3 | |
| 2024/25 | Leicester City | 10 | 392 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025/26 | Leicester City | 37 | 2.789 | 2 | 1 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 238 | 18.870 | 14 | 25 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Portugal | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Portugal | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 2 | 0 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
55%
duelwinst %
55%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
95
sleutelpasses
430
tackles + int.
28
schoten op doel
21 0
kaarten
Gebaseerd op 145 van de 240 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 2 mei 2026UBlackburn0–1W6.9
- 24 apr 2026TMillwall1–1GL–
- 21 apr 2026THull City2–2GL6.9
- 18 apr 2026UPortsmouth1–0V7.3
- 11 apr 2026TSwansea0–1V6.5
- 6 apr 2026USheffield Wednesday1–1GL7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 86 | 6.154 | 5 | 4 | 15 | 0 | 1.3 | 84.1 | 5 | 7.02 | |
| Premier League | 59 | 2.153 | 2 | 4 | 6 | 0 | 1.2 | 76.0 | 0 | 6.75 | |
| Totaal / Gemiddeld | 145 | 8.307 | 7 | 8 | 21 | 0 | 1.3 | 81.4 | 5 | 6.93 | |