
Nathaniel Clyne
Nathaniel Edwin Clyne
306duels
24.829minuten
4goals
7assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Crystal Palace | 28 | 2.520 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Southampton | 34 | 3.021 | 1 | 0 | – | |
| 2013/14 | Southampton | 25 | 1.860 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Southampton | 35 | 3.147 | 2 | 0 | – | |
| 2015/16 | Liverpool | 33 | 2.970 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2016/17 | Liverpool | 37 | 3.324 | 0 | 2 | 6.9 | |
| 2017/18 | Liverpool | 3 | 174 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2018/19 | AFC Bournemouth | 14 | 1.146 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2018/19 | Liverpool | 4 | 108 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2020/21 | Crystal Palace | 13 | 1.147 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2021/22 | Crystal Palace | 16 | 1.350 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2022/23 | Crystal Palace | 22 | 1.642 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2023/24 | Crystal Palace | 19 | 1.337 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Crystal Palace | 13 | 479 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025/26 | Crystal Palace | 10 | 604 | 0 | 1 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 306 | 24.829 | 4 | 7 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
56%
duelwinst %
57%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
26
sleutelpasses
176
tackles + int.
3
schoten op doel
7 0
kaarten
Gebaseerd op 185 van de 306 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 24 mei 2026TArsenal1–2V6.2
- 17 mei 2026UBrentford2–2GL–
- 13 mei 2026UManchester City3–0V6.7
- 10 mei 2026TEverton2–2GL–
- 3 mei 2026UAFC Bournemouth3–0V–
- 25 apr 2026ULiverpool3–1V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 185 | 6.284 | 0 | 3 | 7 | 0 | 1.2 | 78.0 | 0 | 6.65 | |
| Totaal / Gemiddeld | 185 | 6.284 | 0 | 3 | 7 | 0 | 1.2 | 78.0 | 0 | 6.65 | |