Golazio
Nederlands

Niclas Füllkrug

geboren 9 feb 1993 · 33 jaar HannoverDuitsland24/14 189 cm rugnummer 10 (Werder Bremen)
229duels
13.218minuten
75goals
29assists
7.0rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2011/12Werder Bremen1131510–
2012/13Werder Bremen1225710–
2017/18Hannover 96342.3881437.2
2018/19Hannover 96141.113216.9
2019/20Werder Bremen8401417.1
2020/21Werder Bremen19879606.9
2022/23Werder Bremen282.4791657.3
2023/24Borussia Dortmund292.2251287.1
2023/24Werder Bremen2180087.1
2024/25West Ham United18785326.8
2025/26AC Milan20647106.5
2025/26West Ham United8408006.1
2026/27Werder Bremen2135107.2
Totaal / Gemiddeld20512.21261287.0

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2022Germany4110317.2
2023/24Germany9508707.1
2024Germany8209306.8
2024/25Germany3179106.6
Totaal / Gemiddeld241.0061417.0

Geavanceerde statistieken

44%
duelwinst %
46%
dribbelsucces
66%
passnauwkeurigheid
121
sleutelpasses
51
tackles + int.
113
schoten op doel
0
reddingen
9 0
kaarten

Gebaseerd op 148 van de 229 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Bundesliga866.0683713602.563.1107.15
Premier League291.19332201.467.406.64
Serie A2264610001.472.306.46
UEFA European Championship516120002.082.207.10
FIFA World Cup36621002.363.217.20
UEFA Nations League317910102.077.206.60
Totaal / Gemiddeld1488.3134616902.266.2116.94