
B. Dieng
117duels
4.450minuten
28goals
3assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | Olympique Marseille | 5 | 128 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2021/22 | Olympique Marseille | 25 | 974 | 7 | 1 | 6.8 | |
| 2022/23 | Lorient | 15 | 748 | 3 | 0 | 6.6 | |
| 2022/23 | Olympique Marseille | 10 | 187 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2023/24 | Lorient | 16 | 542 | 4 | 1 | 6.9 | |
| 2024/25 | Angers SCO | 18 | 523 | 3 | 0 | 6.6 | |
| 2025/26 | Lorient | 22 | 1.220 | 10 | 1 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 111 | 4.322 | 28 | 3 | 6.7 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | Senegal | 2 | 40 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Senegal | 1 | 64 | 0 | 0 | – | |
| 2026 | Senegal | 3 | 24 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 6 | 128 | 0 | 0 | 6.2 |
Geavanceerde statistieken
44%
duelwinst %
32%
dribbelsucces
76%
passnauwkeurigheid
22
sleutelpasses
52
tackles + int.
49
schoten op doel
6 1
kaarten
Gebaseerd op 92 van de 117 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 2 mei 2026UParis Saint Germain2–2GL6.7
- 10 mei 2025TStrasbourg2–1W–
- 5 apr 2025UParis Saint Germain1–0V6.7
- 30 mrt 2025TRennes0–3V6.2
- 15 mrt 2025TMonaco0–2V6.9
- 2 mrt 2025TToulouse0–4V6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 92 | 2.920 | 17 | 2 | 6 | 1 | 1.8 | 76.0 | 3 | 6.72 | |
| Totaal / Gemiddeld | 92 | 2.920 | 17 | 2 | 6 | 1 | 1.8 | 76.0 | 3 | 6.72 | |