
I. Sylla
285duels
21.011minuten
13goals
18assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/13 | Toulouse | 4 | 234 | 1 | 0 | – | |
| 2013/14 | Toulouse | 32 | 2.445 | 3 | 0 | – | |
| 2014/15 | Toulouse | 12 | 745 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Gazélec Ajaccio | 34 | 2.693 | 0 | 4 | 6.7 | |
| 2016/17 | Toulouse | 27 | 1.678 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 2017/18 | Toulouse | 25 | 1.596 | 1 | 3 | 6.7 | |
| 2018/19 | Toulouse | 24 | 1.995 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2019/20 | Toulouse | 28 | 2.520 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2020/21 | Lens | 20 | 1.117 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Montpellier | 15 | 1.306 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 2022/23 | Toulouse | 17 | 1.376 | 0 | 3 | 7.0 | |
| 2023/24 | Montpellier | 19 | 1.456 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 2024/25 | Montpellier | 20 | 1.130 | 1 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 277 | 20.291 | 13 | 18 | 6.7 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Guinea | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2019 | Guinea | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Guinea | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Guinea | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 8 | 720 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
47%
duelwinst %
43%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
52
sleutelpasses
253
tackles + int.
14
schoten op doel
8 1
kaarten
Gebaseerd op 99 van de 285 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 apr 2025UOlympique Marseille5–1V6.2
- 13 apr 2025UAngers SCO2–0V–
- 6 apr 2025TLe Havre0–2V7.3
- 30 mrt 2025UAuxerre1–0V6.5
- 16 mrt 2025TSaint-Étienne0–2V6.3
- 26 jan 2025UToulouse1–2W–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 99 | 6.290 | 4 | 5 | 8 | 1 | 1.2 | 78.3 | 1 | 6.73 | |
| Totaal / Gemiddeld | 99 | 6.290 | 4 | 5 | 8 | 1 | 1.2 | 78.3 | 1 | 6.73 | |