
Orel Mangala
Orel Johnson Mangala
177duels
11.125minuten
7goals
7assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | VfB Stuttgart | 20 | 767 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2020/21 | VfB Stuttgart | 24 | 2.110 | 1 | 3 | 6.8 | |
| 2021/22 | VfB Stuttgart | 28 | 1.862 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 2022/23 | Nottingham Forest | 27 | 1.557 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2023/24 | Nottingham Forest | 20 | 1.571 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2023/24 | Lyon | 8 | 397 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Everton | 19 | 1.255 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2024/25 | Lyon | 1 | 68 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2025/26 | Lyon | 9 | 426 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2026/27 | Getafe | 4 | 358 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 160 | 10.371 | 7 | 7 | 6.7 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | Belgium | 2 | 27 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Belgium | 2 | 126 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024 | Belgium | 7 | 346 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Belgium | 6 | 255 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 17 | 754 | 0 | 0 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
48%
duelwinst %
59%
dribbelsucces
85%
passnauwkeurigheid
82
sleutelpasses
284
tackles + int.
30
schoten op doel
0
reddingen
23 0
kaarten
Gebaseerd op 168 van de 177 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TMálaga1–0W6.8
- 16 sep 2026UReal Betis1–0V6.4
- 13 sep 2026TDeportivo La Coruña1–1GL6.7
- 7 sep 2026TCelta de Vigo1–1GL6.3
- 31 aug 2026UOsasuna1–0V6.9
- 23 aug 2026TRacing Santander1–0W6.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 72 | 4.379 | 3 | 1 | 11 | 0 | 1.3 | 83.5 | 0 | 6.77 | |
| Bundesliga | 55 | 3.972 | 2 | 6 | 8 | 0 | 1.3 | 82.5 | 1 | 6.74 | |
| Ligue 1 | 24 | 880 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1.1 | 88.5 | 0 | 6.65 | |
| La Liga | 7 | 554 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.2 | 87.2 | 0 | 6.64 | |
| UEFA Nations League | 6 | 255 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 95.2 | 0 | 6.75 | |
| UEFA European Championship | 4 | 130 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | 97.8 | 0 | 6.78 | |
| Totaal / Gemiddeld | 168 | 10.170 | 7 | 7 | 23 | 0 | 1.2 | 84.6 | 1 | 6.74 | |