
Alban-Marc Lafont
323duels
28.088minuten
0goals
0assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Toulouse | 24 | 2.145 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2016/17 | Toulouse | 36 | 3.240 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2017/18 | Toulouse | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | Fiorentina | 34 | 3.016 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2019/20 | Nantes | 27 | 2.430 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Nantes | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | Nantes | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Nantes | 37 | 3.330 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2023/24 | Nantes | 28 | 2.497 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2024/25 | Nantes | 16 | 1.080 | 0 | 0 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 316 | 27.998 | 0 | 0 | 6.9 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | France | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2026 | Ivory Coast | 5 | 90 | 0 | 0 | 7.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 7 | 90 | 0 | 0 | 7.3 |
Geavanceerde statistieken
79%
duelwinst %
33%
dribbelsucces
61%
passnauwkeurigheid
3
sleutelpasses
4
tackles + int.
424
reddingen
43
nul gehouden
204
tegendoelpunten
9 1
kaarten
Gebaseerd op 154 van de 323 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 30 jun 2026TNorway1–2V–
- 25 jun 2026UCuraçao0–2W–
- 20 jun 2026UGermany2–1V–
- 14 jun 2026TEcuador1–0W–
- 22 apr 2025TParis Saint Germain1–1GL–
- 15 dec 2024UBrest4–1V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 148 | 12.847 | 0 | 0 | 9 | 1 | – | 61.0 | 12 | 6.93 | |
| FIFA World Cup | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| UEFA Nations League | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 154 | 12.847 | 0 | 0 | 9 | 1 | – | 61.0 | 12 | 6.93 | |