
Malang Sarr
Malang Mamadou William Georges Sarr
237duels
14.461minuten
3goals
3assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Nice | 27 | 2.209 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 2017/18 | Nice | 21 | 1.319 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | Nice | 35 | 2.995 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 2019 | France U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2019/20 | Nice | 19 | 1.455 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2021/22 | Chelsea | 8 | 555 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | Cremonese | 33 | 180 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2022/23 | Lens | 25 | 717 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2022/23 | Monaco | 13 | 717 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024/25 | Lens | 21 | 1.389 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2025/26 | Lens | 33 | 2.925 | 0 | 1 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 237 | 14.461 | 3 | 3 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
60%
duelwinst %
53%
dribbelsucces
88%
passnauwkeurigheid
15
sleutelpasses
223
tackles + int.
6
schoten op doel
5
reddingen
32
nul gehouden
3
tegendoelpunten
9 0
kaarten
Gebaseerd op 152 van de 237 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 17 mei 2026ULyon0–4W7.3
- 13 mei 2026TParis Saint Germain0–2V6.2
- 8 mei 2026TNantes1–0W7.3
- 2 mei 2026UNice1–1GL7.9
- 24 apr 2026UBrest3–3GL6.6
- 17 apr 2026TToulouse3–2W8.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 92 | 5.018 | 0 | 1 | 7 | 0 | 1.3 | 88.4 | 2 | 6.99 | |
| Serie A | 33 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 71.9 | 0 | 6.80 | |
| Premier League | 27 | 456 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 84.4 | 0 | 6.84 | |
| Totaal / Gemiddeld | 152 | 5.654 | 0 | 1 | 9 | 0 | 1.3 | 87.6 | 2 | 6.97 | |