
G. Laborde
297duels
21.108minuten
88goals
30assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Bordeaux | 1 | 11 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2016/17 | Bordeaux | 36 | 2.025 | 6 | 5 | 6.8 | |
| 2017/18 | Bordeaux | 20 | 954 | 3 | 0 | 6.7 | |
| 2018/19 | Bordeaux | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2018/19 | Montpellier | 36 | 2.916 | 11 | 0 | 6.2 | |
| 2019/20 | Montpellier | 28 | 2.250 | 6 | 5 | 6.9 | |
| 2020/21 | Montpellier | 38 | 3.270 | 16 | 8 | 7.1 | |
| 2021/22 | Montpellier | 4 | 342 | 3 | 0 | 7.0 | |
| 2021/22 | Rennes | 34 | 2.741 | 12 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Nice | 33 | 2.510 | 13 | 3 | 7.2 | |
| 2022/23 | Rennes | 4 | 251 | 2 | 3 | 7.2 | |
| 2023/24 | Nice | 34 | 1.911 | 5 | 2 | 6.8 | |
| 2024/25 | Nice | 28 | 1.837 | 11 | 4 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 297 | 21.108 | 88 | 30 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
43%
duelwinst %
42%
dribbelsucces
69%
passnauwkeurigheid
169
sleutelpasses
189
tackles + int.
171
schoten op doel
5 0
kaarten
Gebaseerd op 166 van de 297 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 17 mei 2025TBrest6–0W29.3
- 10 mei 2025URennes2–0V6.3
- 2 mei 2025TReims1–0W6.7
- 25 apr 2025UParis Saint Germain1–3W6.9
- 20 apr 2025TAngers SCO2–1W7.3
- 12 apr 2025UStrasbourg2–2GL7.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 166 | 12.100 | 60 | 23 | 5 | 0 | 2.2 | 69.3 | 14 | 7.08 | |
| Totaal / Gemiddeld | 166 | 12.100 | 60 | 23 | 5 | 0 | 2.2 | 69.3 | 14 | 7.08 | |