
Lucas Chevalier
212duels
16.379minuten
0goals
0assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | Lille | 12 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022/23 | Paris Saint Germain | 38 | 2.880 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | Lille | 32 | 2.880 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2023/24 | Lille | 33 | 2.969 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2024/25 | Paris Saint Germain | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2024/25 | Lille | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2025/26 | Paris Saint Germain | 17 | 1.530 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2026/27 | Paris Saint Germain | 6 | 0 | 0 | 0 | 0.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 206 | 16.379 | 0 | 0 | 6.8 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | France | 6 | 0 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 6 | 0 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
90%
duelwinst %
78%
passnauwkeurigheid
7
sleutelpasses
10
tackles + int.
0
schoten op doel
301
reddingen
85
nul gehouden
111
tegendoelpunten
2 0
kaarten
Gebaseerd op 158 van de 212 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 6 mrt 2027URennes–
- 20 sep 2026UOlympique Marseille1–2W0.0
- 13 sep 2026UBrest0–1W0.0
- 4 sep 2026TMonaco1–2V0.0
- 28 aug 2026ULille2–2GL–
- 23 aug 2026URennes2–2GL–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 152 | 10.439 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.0 | 77.9 | 7 | 6.86 | |
| UEFA Nations League | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | – | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 158 | 10.439 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.0 | 77.9 | 7 | 6.86 | |