
Pol Lirola
239duels
15.483minuten
9goals
20assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Sassuolo | 22 | 1.546 | 0 | 3 | 6.6 | |
| 2017/18 | Sassuolo | 16 | 1.303 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2018/19 | Sassuolo | 35 | 2.974 | 2 | 6 | 6.8 | |
| 2019/20 | Fiorentina | 35 | 2.653 | 0 | 2 | 6.7 | |
| 2020/21 | Fiorentina | 12 | 495 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2020/21 | Olympique Marseille | 19 | 1.553 | 2 | 2 | 7.0 | |
| 2021/22 | Olympique Marseille | 34 | 1.765 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 2022/23 | Elche | 12 | 627 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2022/23 | Olympique Marseille | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Frosinone | 25 | 1.539 | 2 | 1 | 6.6 | |
| 2024/25 | Olympique Marseille | 19 | 673 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 2025/26 | Hellas Verona | 6 | 313 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025/26 | Olympique Marseille | 3 | 42 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Totaal / Gemiddeld | 239 | 15.483 | 9 | 20 | 6.7 |
Geavanceerde statistieken
53%
duelwinst %
52%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
76
sleutelpasses
190
tackles + int.
12
schoten op doel
10 1
kaarten
Gebaseerd op 151 van de 239 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 17 mei 2025TRennes4–2W6.3
- 10 mei 2025ULe Havre1–3W–
- 19 apr 2025TMontpellier5–1W6.3
- 12 apr 2025UMonaco3–0V6.7
- 6 apr 2025TToulouse3–2W6.3
- 29 mrt 2025UReims3–1V7.0
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 77 | 3.719 | 4 | 6 | 5 | 1 | 1.3 | 79.7 | 2 | 6.75 | |
| Serie A | 43 | 2.032 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1.3 | 74.7 | 0 | 6.66 | |
| La Liga | 31 | 626 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 79.1 | 0 | 6.52 | |
| Totaal / Gemiddeld | 151 | 6.377 | 7 | 8 | 10 | 1 | 1.3 | 78.0 | 2 | 6.70 | |