Golazio
Nederlands

Issa Kaboré

geboren 12 mei 2001 · 25 jaar Bobo-DioulassoBurkina Faso14/1 180 cm rugnummer 12 (Wrexham AFC)
166duels
9.637minuten
2goals
15assists
6.8rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2019/20Mechelen545000–
2020/21Mechelen271.473036.8
2021/22Troyes312.259016.6
2022/23Olympique Marseille221.025106.7
2023/24Luton Town241.732026.8
2024/25Manchester City1000–
2024/25Werder Bremen9312006.7
2025/26Wrexham AFC292.182087.0
2026/27Wrexham AFC4204017.0
Totaal / Gemiddeld1529.6371156.8

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2020Burkina Faso1000–
2021Burkina Faso3000–
2022Burkina Faso4010–
2023/24Burkina Faso2000–
2025Burkina Faso3000–
2026Burkina Faso1000–
Totaal / Gemiddeld14010–

Geavanceerde statistieken

53%
duelwinst %
46%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
88
sleutelpasses
273
tackles + int.
9
schoten op doel
0
reddingen
22 2
kaarten

Gebaseerd op 155 van de 166 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Ligue 1653.08611921.178.506.67
Championship372.58809400.881.226.87
Premier League291.73202701.375.006.79
Belgian Pro League1234700201.080.206.91
Bundesliga1230400001.083.606.66
Totaal / Gemiddeld1558.0571122221.079.126.76