Golazio
Nederlands

Michael Gregoritsch

geboren 18 apr 1994 · 32 jaar GrazOostenrijk47/14 193 cm rugnummer 11 (FC Augsburg)
347duels
19.235minuten
82goals
24assists
6.8rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2015/16Hamburger SV251.434526.8
2016/17Hamburger SV301.303516.7
2017/18FC Augsburg322.5351327.1
2018/19FC Augsburg322.493626.8
2019/20FC Augsburg6304006.5
2019/20Schalke 0414831106.5
2020/21FC Augsburg24828126.6
2021/22FC Augsburg251.392906.9
2022/23SC Freiburg302.1731047.1
2023/24SC Freiburg321.681747.0
2024/25SC Freiburg20629216.6
2025/26FC Augsburg17927626.8
2025/26Brondby11375216.7
2026/27FC Augsburg2155106.9
Totaal / Gemiddeld30017.06068216.8

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2017Austria11800–
2018Austria312710–
2020Austria4100006.9
2020/21Austria6384207.0
2021Austria23100–
2022Austria38010–
2022/23Austria6247106.8
2023/24Austria217110–
2024Austria8410416.8
2024/25Austria5282307.1
2026Austria7325126.7
Totaal / Gemiddeld472.1751436.8

Geavanceerde statistieken

47%
duelwinst %
34%
dribbelsucces
64%
passnauwkeurigheid
88
sleutelpasses
127
tackles + int.
132
schoten op doel
0
reddingen
19 0
kaarten

Gebaseerd op 215 van de 347 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Bundesliga1757.91038131602.461.7116.89
UEFA Nations League1791360101.873.316.95
Danish Superliga1237021202.077.606.74
UEFA European Championship720010002.072.106.83
FIFA World Cup418901001.059.306.47
Totaal / Gemiddeld2159.58247151902.364.0126.87