
Yannick Gerhardt
298duels
19.925minuten
28goals
25assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | FC Köln | 16 | 830 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | FC Köln | 29 | 1.886 | 2 | 4 | 6.9 | |
| 2016/17 | VfL Wolfsburg | 27 | 2.214 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2017/18 | VfL Wolfsburg | 17 | 1.224 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2018/19 | VfL Wolfsburg | 30 | 2.460 | 2 | 2 | 6.8 | |
| 2019/20 | VfL Wolfsburg | 18 | 819 | 2 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | VfL Wolfsburg | 29 | 1.933 | 2 | 4 | 6.8 | |
| 2021/22 | VfL Wolfsburg | 27 | 1.574 | 1 | 3 | 6.8 | |
| 2022/23 | VfL Wolfsburg | 29 | 1.868 | 6 | 4 | 6.7 | |
| 2023/24 | VfL Wolfsburg | 25 | 1.634 | 2 | 1 | 6.8 | |
| 2024/25 | VfL Wolfsburg | 31 | 1.508 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2025/26 | VfL Wolfsburg | 20 | 1.975 | 8 | 3 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 298 | 19.925 | 28 | 25 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
47%
duelwinst %
41%
dribbelsucces
75%
passnauwkeurigheid
83
sleutelpasses
284
tackles + int.
42
schoten op doel
19 1
kaarten
Gebaseerd op 189 van de 298 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2026UPaderborn2–1V–
- 21 mei 2026TPaderborn0–0GL6.7
- 16 mei 2026USt. Pauli1–3W7.3
- 9 mei 2026TFC Bayern München0–1V6.6
- 3 mei 2026USC Freiburg1–1GL–
- 25 apr 2026TBorussia Mönchengladbach0–0GL–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 189 | 9.658 | 13 | 13 | 19 | 1 | 1.6 | 75.2 | 7 | 6.74 | |
| Totaal / Gemiddeld | 189 | 9.658 | 13 | 13 | 19 | 1 | 1.6 | 75.2 | 7 | 6.74 | |