
O. Kökçü
O. Kökcü
134duels
9.584minuten
24goals
22assists
7.3rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | Netherlands U19 | 3 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2018/19 | Feyenoord Rotterdam | 11 | 531 | 3 | 4 | 7.0 | |
| 2019/20 | Feyenoord Rotterdam | 24 | 1.881 | 3 | 4 | 6.9 | |
| 2020/21 | Feyenoord Rotterdam | 21 | 1.497 | 2 | 2 | 6.9 | |
| 2021/22 | Feyenoord Rotterdam | 32 | 2.632 | 7 | 9 | 7.6 | |
| 2022/23 | Feyenoord Rotterdam | 32 | 2.699 | 8 | 2 | 7.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 123 | 9.240 | 23 | 21 | 7.3 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | Türkiye | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2021 | Türkiye | 3 | 0 | 0 | 1 | – | |
| 2022 | Türkiye | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Türkiye | 1 | 45 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2024 | Türkiye | 1 | 90 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2025 | Türkiye | 2 | 93 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2026 | Türkiye | 2 | 116 | 1 | 0 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 11 | 344 | 1 | 1 | 7.1 |
Geavanceerde statistieken
49%
duelwinst %
63%
dribbelsucces
85%
passnauwkeurigheid
198
sleutelpasses
125
tackles + int.
55
schoten op doel
10 1
kaarten
Gebaseerd op 79 van de 134 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 28 mei 2023TVitesse0–1V7.6
- 21 mei 2023UFC Emmen1–3W6.9
- 14 mei 2023TGo Ahead Eagles3–0W7.2
- 7 mei 2023USBV Excelsior0–2W7.2
- 23 apr 2023TFC Utrecht3–1W7.9
- 16 apr 2023USC Cambuur0–3W7.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 79 | 6.149 | 14 | 12 | 10 | 1 | 1.7 | 85.0 | 12 | 7.36 | |
| Totaal / Gemiddeld | 79 | 6.149 | 14 | 12 | 10 | 1 | 1.7 | 85.0 | 12 | 7.36 | |