
D. Widgren
235duels
17.268minuten
5goals
10assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | Ostersunds | 30 | 2.355 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2017 | Ostersunds | 27 | 1.942 | 0 | 2 | 7.1 | |
| 2018 | Ostersunds | 22 | 1.794 | 2 | 1 | 7.0 | |
| 2019 | Hammarby | 25 | 2.136 | 0 | 5 | 7.0 | |
| 2020 | Hammarby | 18 | 1.190 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2021 | Hammarby | 2 | 23 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2021 | Sirius | 18 | 1.390 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2022 | Hammarby | 8 | 153 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2022 | Sirius | 14 | 1.095 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2023 | Sirius | 28 | 2.279 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 2024 | Sirius | 26 | 2.192 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2025 | Sirius | 17 | 719 | 1 | 1 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 235 | 17.268 | 5 | 10 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
54%
duelwinst %
55%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
91
sleutelpasses
260
tackles + int.
6
schoten op doel
10 1
kaarten
Gebaseerd op 113 van de 235 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 9 nov 2025TVärnamo3–1W17.6
- 3 aug 2025TOsters1–1GL7.0
- 28 jun 2025UOsters2–2GL6.9
- 19 okt 2024UHalmstad3–1V6.3
- 6 okt 2024TElfsborg4–1W6.9
- 3 okt 2024UNorrköping0–2W7.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | 113 | 7.286 | 2 | 6 | 10 | 1 | 1.1 | 84.0 | 3 | 6.96 | |
| Totaal / Gemiddeld | 113 | 7.286 | 2 | 6 | 10 | 1 | 1.1 | 84.0 | 3 | 6.96 | |