
Paulinho
213duels
10.901minuten
11goals
11assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | Bahia | 1 | 12 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2019/20 | FC Midtjylland | 19 | 1.229 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2020 | Hammarby | 4 | 182 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2020/21 | Bayer 04 Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | FC Midtjylland | 25 | 2.131 | 0 | 2 | 7.0 | |
| 2021 | Hammarby | 10 | 287 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2021/22 | Bayer 04 Leverkusen | 23 | 809 | 3 | 1 | 6.9 | |
| 2021/22 | FC Midtjylland | 23 | 1.525 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2022/23 | Bayer 04 Leverkusen | 5 | 34 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | FC Midtjylland | 29 | 1.629 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Viborg FF | 16 | 193 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2023/24 | FC Midtjylland | 26 | 1.954 | 1 | 5 | 7.0 | |
| 2024/25 | FC Midtjylland | 15 | 439 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2025/26 | FC Midtjylland | 16 | 477 | 1 | 1 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 213 | 10.901 | 11 | 11 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
53%
duelwinst %
52%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
115
sleutelpasses
320
tackles + int.
38
schoten op doel
24 3
kaarten
Gebaseerd op 178 van de 213 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 25 mei 2025TRanders FC3–2W6.5
- 19 mei 2025UBrondby1–2W6.3
- 11 mei 2025UFC Copenhagen1–1GL6.5
- 4 mei 2025TAarhus3–1W6.3
- 27 apr 2025TNordsjaelland5–0W6.6
- 4 apr 2025URanders FC2–1V6.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Superliga | 135 | 7.786 | 4 | 8 | 22 | 3 | 1.4 | 77.5 | 4 | 6.86 | |
| Bundesliga | 29 | 843 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1.8 | 79.6 | 1 | 6.88 | |
| Allsvenskan | 14 | 469 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1.4 | 76.0 | 0 | 6.67 | |
| Totaal / Gemiddeld | 178 | 9.098 | 9 | 9 | 24 | 3 | 1.4 | 77.6 | 5 | 6.84 | |