
E. Audero
244duels
20.360minuten
0goals
1assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Juventus | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2018/19 | Sampdoria | 36 | 3.240 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2019/20 | Sampdoria | 36 | 3.240 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | Sampdoria | 37 | 3.330 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2021/22 | Sampdoria | 29 | 2.562 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2022/23 | Sampdoria | 25 | 2.250 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2023/24 | Inter | 4 | 338 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2024/25 | Como | 23 | 720 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2025/26 | Como | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.4 | |
| 2025/26 | Cremonese | 34 | 3.060 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2026/27 | Como | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2026/27 | Rayo Vallecano | 4 | 270 | 0 | 0 | 5.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 234 | 19.460 | 0 | 1 | 6.8 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Indonesia | 10 | 900 | 0 | 0 | 7.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 10 | 900 | 0 | 0 | 7.3 |
Geavanceerde statistieken
86%
duelwinst %
68%
passnauwkeurigheid
4
sleutelpasses
7
tackles + int.
0
schoten op doel
328
reddingen
76
nul gehouden
162
tegendoelpunten
3 0
kaarten
Gebaseerd op 165 van de 244 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026UOsasuna1–1GL6.9
- 16 sep 2026TEspanyol2–1W6.5
- 13 sep 2026UReal Madrid4–1V6.6
- 5 sep 2026TRacing Santander3–2W0.0
- 30 aug 2026UNapoli1–2W–
- 1 feb 2025UBologna2–0V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 161 | 9.198 | 0 | 1 | 3 | 0 | – | 67.8 | 12 | 6.88 | |
| La Liga | 4 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.0 | 66.0 | 0 | 4.99 | |
| Totaal / Gemiddeld | 165 | 9.468 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0.0 | 67.8 | 12 | 6.81 | |