
Sebastiano Luperto
217duels
17.897minuten
5goals
7assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | Napoli | 1 | 6 | 0 | 0 | – | |
| 2018/19 | Napoli | 12 | 723 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019/20 | Napoli | 9 | 525 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2020/21 | Crotone | 23 | 1.886 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2020/21 | Napoli | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2021/22 | Empoli | 24 | 1.957 | 0 | 2 | 6.9 | |
| 2022/23 | Empoli | 36 | 3.136 | 2 | 0 | 7.0 | |
| 2023/24 | Empoli | 38 | 3.407 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2024/25 | Cagliari | 38 | 3.240 | 1 | 3 | 6.8 | |
| 2025/26 | Cagliari | 19 | 1.707 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2025/26 | Cremonese | 15 | 1.310 | 0 | 1 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 217 | 17.897 | 5 | 7 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
56%
duelwinst %
75%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
43
sleutelpasses
432
tackles + int.
23
schoten op doel
29 4
kaarten
Gebaseerd op 215 van de 217 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 24 mei 2026TComo1–4V5.5
- 17 mei 2026UUdinese0–1W6.9
- 10 mei 2026TPisa3–0W7.0
- 4 mei 2026TLazio1–2V6.5
- 24 apr 2026UNapoli4–0V5.7
- 19 apr 2026TTorino0–0GL7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 215 | 16.641 | 5 | 7 | 29 | 4 | 1.2 | 83.8 | 5 | 6.83 | |
| Totaal / Gemiddeld | 215 | 16.641 | 5 | 7 | 29 | 4 | 1.2 | 83.8 | 5 | 6.83 | |