
Patric
212duels
12.405minuten
4goals
4assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/16 | Lazio | 9 | 580 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2016/17 | Lazio | 19 | 1.011 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2017/18 | Lazio | 11 | 494 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2018/19 | Lazio | 15 | 1.085 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2019/20 | Lazio | 21 | 1.675 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2020/21 | Lazio | 25 | 1.599 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2021/22 | Lazio | 24 | 1.653 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2022/23 | Lazio | 35 | 1.414 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2023/24 | Lazio | 20 | 1.609 | 2 | 0 | 7.0 | |
| 2024/25 | Lazio | 19 | 603 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2025/26 | Lazio | 14 | 682 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 212 | 12.405 | 4 | 4 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
47%
duelwinst %
63%
dribbelsucces
89%
passnauwkeurigheid
25
sleutelpasses
140
tackles + int.
6
schoten op doel
21 1
kaarten
Gebaseerd op 152 van de 212 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 16 mrt 2025UBologna5–0V–
- 10 mrt 2025TUdinese1–1GL7.2
- 2 mrt 2025UAC Milan1–2W6.5
- 22 feb 2025UVenezia0–0GL–
- 21 dec 2024ULecce1–2W–
- 16 dec 2024TInter0–6V5.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 152 | 6.876 | 4 | 2 | 21 | 1 | 1.0 | 88.7 | 5 | 6.84 | |
| Totaal / Gemiddeld | 152 | 6.876 | 4 | 2 | 21 | 1 | 1.0 | 88.7 | 5 | 6.84 | |