Golazio
Nederlands

Remo Freuler

Remo Marco Freuler
geboren 15 apr 1992 · 34 jaar EnnendaZwitserland61/6 180 cm rugnummer 8 (Switzerland)
393duels
31.081minuten
27goals
31assists
6.9rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2015/16Atalanta6450106.5
2016/17Atalanta332.608547.0
2017/18Atalanta353.005537.1
2018/19Atalanta353.030267.1
2019/20Atalanta312.344226.9
2020/21Atalanta342.721237.0
2021/22Atalanta292.380136.9
2022/23Nottingham Forest282.165006.6
2023/24Bologna322.632117.0
2023/24Nottingham Forest3000–
2024/25Bologna373.214127.0
2025/26Bologna292.217126.9
Totaal / Gemiddeld33226.76621267.0

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2017Switzerland14600–
2018Switzerland928100–
2020Switzerland6505016.7
2020/21Switzerland3261217.6
2021Switzerland318000–
2022Switzerland7460106.6
2022/23Switzerland6470106.7
2024Switzerland9729127.1
2024/25Switzerland6531117.0
2025Switzerland2101006.7
2026Switzerland9751006.8
Totaal / Gemiddeld614.315656.9

Geavanceerde statistieken

50%
duelwinst %
61%
dribbelsucces
86%
passnauwkeurigheid
163
sleutelpasses
687
tackles + int.
32
schoten op doel
42 1
kaarten

Gebaseerd op 252 van de 393 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Serie A17513.1606113401.287.956.98
Premier League392.16400401.078.106.66
UEFA Nations League151.26242301.185.126.98
FIFA World Cup1382810001.384.806.67
UEFA European Championship1092013112.087.806.90
Totaal / Gemiddeld25218.33412164211.286.476.93