
George Cox
131duels
10.919minuten
8goals
8assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | Fortuna Sittard | 21 | 1.813 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2020/21 | Fortuna Sittard | 33 | 2.824 | 5 | 4 | 7.0 | |
| 2021/22 | Fortuna Sittard | 27 | 2.198 | 2 | 2 | 7.0 | |
| 2022/23 | Fortuna Sittard | 27 | 2.162 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2023/24 | FC Volendam | 23 | 1.922 | 0 | 1 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 131 | 10.919 | 8 | 8 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
57%
duelwinst %
45%
dribbelsucces
68%
passnauwkeurigheid
92
sleutelpasses
396
tackles + int.
13
schoten op doel
17 0
kaarten
Gebaseerd op 112 van de 131 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 12 mei 2024UFC Twente7–2V6.3
- 5 mei 2024TAFC Ajax1–4V6.5
- 28 apr 2024USparta Rotterdam1–0V6.6
- 12 apr 2024USBV Excelsior4–0V6.7
- 7 apr 2024TRKC Waalwijk3–2W6.3
- 4 apr 2024TFeyenoord Rotterdam0–0GL6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 112 | 9.013 | 7 | 7 | 17 | 0 | 1.3 | 68.4 | 5 | 6.87 | |
| Totaal / Gemiddeld | 112 | 9.013 | 7 | 7 | 17 | 0 | 1.3 | 68.4 | 5 | 6.87 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 30 aug 2024 | FC Volendam | Swindon Town | transfervrij | |
| 18 sep 2023 | TBC | FC Volendam | transfer | |
| 1 jul 2023 | Fortuna Sittard | — | transfer | |
| 6 jul 2020 | Brighton U21 | Fortuna Sittard | €50 k | transfer |
| 30 jun 2020 | Fortuna Sittard | Brighton U21 | huur | |
| 2 sep 2019 | Brighton U21 | Fortuna Sittard | huur |