
Thomas Delaney
Thomas Joseph Delaney
408duels
28.973minuten
38goals
19assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | FC Copenhagen | 19 | 1.264 | 1 | 0 | – | |
| 2012/13 | FC Copenhagen | 21 | 1.353 | 1 | 0 | – | |
| 2013/14 | FC Copenhagen | 32 | 2.523 | 3 | 0 | – | |
| 2014/15 | FC Copenhagen | 27 | 2.176 | 2 | 0 | – | |
| 2015/16 | FC Copenhagen | 29 | 2.576 | 5 | 0 | – | |
| 2016/17 | Werder Bremen | 13 | 919 | 4 | 1 | 7.0 | |
| 2016/17 | FC Copenhagen | 19 | 1.555 | 6 | 0 | – | |
| 2017/18 | Werder Bremen | 32 | 2.796 | 3 | 4 | 7.0 | |
| 2018/19 | Borussia Dortmund | 30 | 2.288 | 3 | 5 | 7.2 | |
| 2019/20 | Borussia Dortmund | 11 | 836 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2020/21 | Borussia Dortmund | 20 | 1.288 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2021/22 | Borussia Dortmund | 1 | 17 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2021/22 | Sevilla | 26 | 1.544 | 2 | 1 | 6.9 | |
| 2022/23 | Sevilla | 8 | 305 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2022/23 | TSG Hoffenheim | 6 | 299 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2023/24 | Anderlecht | 23 | 1.480 | 1 | 0 | – | |
| 2024/25 | FC Copenhagen | 24 | 1.651 | 4 | 3 | 7.1 | |
| 2025/26 | FC Copenhagen | 22 | 1.099 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 2026/27 | FC Copenhagen | 7 | 378 | 0 | 0 | 7.0 | |
| Totaal / Gemiddeld | 370 | 26.347 | 37 | 17 | 7.0 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Denmark | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2018 | Denmark | 8 | 681 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2019 | Denmark | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Denmark | 7 | 523 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2020/21 | Denmark | 6 | 520 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2021 | Denmark | 2 | 121 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Denmark | 2 | 69 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | Denmark | 5 | 317 | 0 | 1 | 6.8 | |
| 2024 | Denmark | 6 | 215 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 38 | 2.626 | 1 | 2 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
56%
duelwinst %
40%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
66
sleutelpasses
390
tackles + int.
33
schoten op doel
0
reddingen
35 1
kaarten
Gebaseerd op 183 van de 408 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026UBrondby0–1W6.7
- 6 sep 2026UOdense BK0–5W7.2
- 3 sep 2026TNordsjaelland2–0W6.3
- 31 aug 2026TSonderjyske3–1W7.3
- 23 aug 2026UViborg FF4–0V7.9
- 16 aug 2026URanders FC0–4W6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danish Superliga | 55 | 3.154 | 6 | 5 | 12 | 0 | 1.3 | 77.8 | 2 | 7.02 | |
| La Liga | 41 | 1.848 | 2 | 1 | 7 | 1 | 1.3 | 81.5 | 1 | 6.83 | |
| Bundesliga | 38 | 1.598 | 1 | 1 | 6 | 0 | 1.3 | 79.5 | 1 | 6.78 | |
| Belgian Pro League | 24 | 1.474 | 1 | 1 | 7 | 0 | 1.5 | 68.0 | 0 | 6.93 | |
| UEFA Nations League | 11 | 837 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1.3 | 83.1 | 0 | 6.81 | |
| UEFA European Championship | 9 | 546 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 71.2 | 0 | 6.88 | |
| FIFA World Cup | 5 | 412 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1.5 | 79.8 | 0 | 6.94 | |
| Totaal / Gemiddeld | 183 | 9.869 | 11 | 10 | 35 | 1 | 1.4 | 77.5 | 4 | 6.90 | |