
Irvin Cardona
173duels
8.831minuten
31goals
6assists
6.6rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/17 | Monaco | 3 | 16 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | Cercle Brugge | 20 | 1.205 | 6 | 0 | – | |
| 2019/20 | Brest | 21 | 1.449 | 6 | 0 | 6.7 | |
| 2020/21 | Brest | 36 | 2.032 | 7 | 1 | 6.7 | |
| 2021/22 | Brest | 32 | 1.330 | 4 | 2 | 6.5 | |
| 2022/23 | Brest | 10 | 225 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2022/23 | FC Augsburg | 10 | 308 | 1 | 0 | 6.3 | |
| 2023/24 | FC Augsburg | 3 | 51 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2023/24 | Saint-Étienne | 2 | 188 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2024/25 | Espanyol | 16 | 599 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 2024/25 | Saint-Étienne | 15 | 1.041 | 5 | 2 | 6.9 | |
| 2025/26 | Saint-Étienne | 3 | 207 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Totaal / Gemiddeld | 171 | 8.651 | 31 | 6 | 6.6 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | Malta U21 | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.3 |
Geavanceerde statistieken
38%
duelwinst %
37%
dribbelsucces
67%
passnauwkeurigheid
73
sleutelpasses
67
tackles + int.
45
schoten op doel
10 0
kaarten
Gebaseerd op 134 van de 173 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 29 mei 2026UNice4–1V6.3
- 26 mei 2026TNice0–0GL6.6
- 31 mrt 2026ULuxembourg3–0V7.0
- 26 mrt 2026UMalta0–2W7.5
- 17 mei 2025TToulouse2–3V6.9
- 10 mei 2025UReims0–2W1 17.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 98 | 4.451 | 16 | 5 | 6 | 0 | 1.6 | 67.9 | 2 | 6.69 | |
| La Liga | 18 | 599 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1.1 | 67.1 | 0 | 6.69 | |
| Bundesliga | 16 | 333 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1.3 | 65.2 | 0 | 6.40 | |
| UEFA Nations League | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 58.4 | 0 | 7.25 | |
| Totaal / Gemiddeld | 134 | 5.563 | 18 | 6 | 10 | 0 | 1.5 | 67.3 | 2 | 6.67 | |