
Jon Aramburu
108duels
7.224minuten
2goals
1assists
6.7rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | Deportivo La Guaira | 7 | 626 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | Real Sociedad | 18 | 540 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2024/25 | Real Sociedad | 37 | 2.462 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2025/26 | Real Sociedad | 35 | 2.788 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2026/27 | Real Sociedad | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 102 | 6.866 | 2 | 1 | 6.7 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | Venezuela | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2024 | Venezuela | 2 | 100 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Venezuela | 1 | 78 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2026 | Venezuela | 2 | 90 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 6 | 358 | 0 | 0 | 6.2 |
Geavanceerde statistieken
57%
duelwinst %
31%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
19
sleutelpasses
221
tackles + int.
6
schoten op doel
0
reddingen
13 0
kaarten
Gebaseerd op 66 van de 108 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026UValencia2–3W6.6
- 13 sep 2026TAtlético de Madrid0–3V6.7
- 7 sep 2026UElche2–3W6.1
- 3 sep 2026TCelta de Vigo0–0GL7.3
- 29 aug 2026TEspanyol2–1W6.9
- 23 mei 2026UEspanyol1–1GL6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga | 66 | 3.979 | 1 | 1 | 13 | 0 | 1.0 | 79.2 | 1 | 6.80 | |
| Totaal / Gemiddeld | 66 | 3.979 | 1 | 1 | 13 | 0 | 1.0 | 79.2 | 1 | 6.80 | |