
Callum O'Hare
Callum O'Hare
236duels
16.998minuten
27goals
37assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/18 | Aston Villa | 4 | 103 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2020/21 | Coventry City | 46 | 3.595 | 3 | 8 | 6.9 | |
| 2021/22 | Coventry City | 45 | 3.814 | 5 | 8 | 7.0 | |
| 2022/23 | Coventry City | 11 | 635 | 0 | 3 | 7.0 | |
| 2023/24 | Coventry City | 31 | 1.760 | 6 | 3 | 7.0 | |
| 2024/25 | Sheffield United | 49 | 3.230 | 4 | 6 | 6.8 | |
| 2025/26 | Sheffield United | 45 | 3.468 | 8 | 8 | 6.8 | |
| 2026/27 | Sheffield United | 3 | 270 | 1 | 0 | 7.3 | |
| 2026/27 | Wrexham AFC | 2 | 123 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 236 | 16.998 | 27 | 37 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
43%
duelwinst %
31%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
166
sleutelpasses
195
tackles + int.
62
schoten op doel
0
reddingen
5 0
kaarten
Gebaseerd op 144 van de 236 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TSouthampton2–1W6.5
- 11 sep 2026UWest Ham United6–0V6.3
- 8 sep 2026TBurnley1–1GL6.5
- 5 sep 2026USwansea0–0GL6.4
- 2 sep 2026UMillwall0–3W–
- 29 aug 2026UCardiff2–2GL17.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 144 | 9.470 | 19 | 20 | 5 | 0 | 1.5 | 80.7 | 5 | 6.88 | |
| Totaal / Gemiddeld | 144 | 9.470 | 19 | 20 | 5 | 0 | 1.5 | 80.7 | 5 | 6.88 | |