
Tommy Conway
174duels
10.853minuten
46goals
12assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | Bristol City | 5 | 268 | 1 | 0 | 6.5 | |
| 2021/22 | Bristol City | 4 | 25 | 0 | 1 | 6.5 | |
| 2022/23 | Bristol City | 34 | 1.910 | 9 | 3 | 6.7 | |
| 2023/24 | Bristol City | 39 | 2.294 | 10 | 1 | 6.9 | |
| 2024/25 | Middlesbrough | 36 | 2.362 | 13 | 1 | 6.9 | |
| 2025/26 | Middlesbrough | 48 | 3.766 | 13 | 5 | 6.9 | |
| 2026/27 | Middlesbrough | 3 | 73 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 169 | 10.698 | 46 | 11 | 6.8 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Scotland | 1 | 27 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Scotland | 2 | 34 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2026 | Scotland | 2 | 94 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 5 | 155 | 0 | 1 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
41%
duelwinst %
43%
dribbelsucces
84%
passnauwkeurigheid
130
sleutelpasses
119
tackles + int.
110
schoten op doel
0
reddingen
11 0
kaarten
Gebaseerd op 162 van de 174 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026UBirmingham City2–2GL6.6
- 15 sep 2026TMillwall2–2GL6.6
- 12 sep 2026TNorwich City4–3W27.0
- 5 sep 2026UQPR0–1W6.6
- 2 sep 2026UBurnley1–1GL6.6
- 29 aug 2026TWest Brom3–1W6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 162 | 10.455 | 45 | 12 | 11 | 0 | 1.8 | 84.4 | 6 | 6.86 | |
| Totaal / Gemiddeld | 162 | 10.455 | 45 | 12 | 11 | 0 | 1.8 | 84.4 | 6 | 6.86 | |