
Ben Wilmot
231duels
17.963minuten
14goals
6assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Udinese | 5 | 197 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2018/19 | Watford | 2 | 26 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2019/20 | Swansea | 21 | 1.487 | 2 | 0 | 6.9 | |
| 2020/21 | Watford | 25 | 1.321 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2021/22 | Stoke City | 35 | 2.842 | 1 | 3 | 6.8 | |
| 2022/23 | Stoke City | 39 | 3.354 | 3 | 0 | 7.2 | |
| 2023/24 | Stoke City | 25 | 2.043 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 2024/25 | Stoke City | 39 | 3.244 | 3 | 0 | 7.0 | |
| 2025/26 | Stoke City | 34 | 2.954 | 3 | 0 | 7.0 | |
| 2026/27 | Stoke City | 6 | 495 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 231 | 17.963 | 14 | 6 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
59%
duelwinst %
57%
dribbelsucces
79%
passnauwkeurigheid
46
sleutelpasses
371
tackles + int.
23
schoten op doel
0
reddingen
28 0
kaarten
Gebaseerd op 153 van de 231 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TSheffield United2–1W7.2
- 12 sep 2026UWatford1–2W6.9
- 8 sep 2026UCardiff1–1GL6.2
- 5 sep 2026TCharlton Athletic4–0W7.3
- 1 sep 2026TNorwich City1–0W6.7
- 29 aug 2026UWolves4–1V6.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 153 | 12.087 | 10 | 2 | 28 | 0 | 1.2 | 78.7 | 10 | 7.04 | |
| Totaal / Gemiddeld | 153 | 12.087 | 10 | 2 | 28 | 0 | 1.2 | 78.7 | 10 | 7.04 | |