Golazio
Nederlands

Alexander Isak

geboren 21 sep 1999 · 27 jaar StockholmZweden33/9 192 cm rugnummer 9 (Liverpool)
287duels
18.944minuten
125goals
28assists
7.0rating

Carrière

seizoenclubduelsmingoalsassistsrating
2016AIK241.6061007.2
2017/18Borussia Dortmund5116006.3
2018/19Willem II Tilburg161.3691367.5
2019/20Real Sociedad371.497916.7
2020/21Real Sociedad342.3611727.0
2021/22Real Sociedad322.155626.7
2022/23Newcastle United221.5231017.0
2022/23Real Sociedad2154106.8
2023/24Newcastle United312.2652127.2
2024/25Newcastle United342.7692367.3
2025/26Liverpool14714316.5
2026/27Liverpool3244307.8
Totaal / Gemiddeld25416.773116217.0

Interlands

seizoenLandduelsmingoalsassistsrating
2020Sweden6478126.9
2020/21Sweden5168006.5
2021Sweden27800–
2022/23Sweden4204006.4
2024Sweden4294107.3
2024/25Sweden4349418.5
2025Sweden2151118.2
2026Sweden6449237.0
Totaal / Gemiddeld332.171977.1

Geavanceerde statistieken

39%
duelwinst %
52%
dribbelsucces
75%
passnauwkeurigheid
152
sleutelpasses
91
tackles + int.
224
schoten op doel
0
reddingen
17 0
kaarten

Gebaseerd op 202 van de 287 wedstrijden met detaildata.

Recente wedstrijden

Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.

Statistieken per competitie

competitieduelsmingoalsassistsgeelroodSpGPS%MotMrating
Premier League1087.6756110602.375.9117.09
La Liga734.6672441002.173.976.90
UEFA Nations League1372141102.972.627.22
FIFA World Cup435813001.875.917.00
UEFA European Championship432402001.776.206.88
Totaal / Gemiddeld20213.74590201702.275.0217.03

Transfers

datumvannaarbedragtype
30 jun 2019Willem II TilburgBorussia Dortmundhuur
25 jan 2019Borussia DortmundWillem II Tilburghuur