
A. Garnacho
226duels
12.174minuten
33goals
20assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/22 | Manchester United | 2 | 11 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2022/23 | Chelsea | 28 | 560 | 3 | 2 | 6.5 | |
| 2022/23 | Manchester United | 19 | 562 | 3 | 2 | 6.5 | |
| 2023/24 | Chelsea | 38 | 2.593 | 7 | 4 | 7.1 | |
| 2023/24 | Manchester United | 36 | 2.578 | 7 | 4 | 7.1 | |
| 2024/25 | Chelsea | 36 | 2.195 | 6 | 2 | 6.8 | |
| 2024/25 | Manchester United | 36 | 2.195 | 6 | 2 | 6.8 | |
| 2025/26 | Chelsea | 24 | 1.283 | 1 | 4 | 6.8 | |
| 2026/27 | Aston Villa | 3 | 36 | 0 | 0 | 6.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 222 | 12.013 | 33 | 20 | 6.8 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | Argentina | 2 | 46 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2024 | Argentina | 2 | 115 | 0 | 0 | 7.3 | |
| Totaal / Gemiddeld | 4 | 161 | 0 | 0 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
39%
duelwinst %
38%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
88
sleutelpasses
96
tackles + int.
68
schoten op doel
0
reddingen
10 0
kaarten
Gebaseerd op 112 van de 226 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026UTottenham Hotspur2–3W0.0
- 12 sep 2026TNottingham Forest1–2V–
- 5 sep 2026UHull City0–0GL6.5
- 31 aug 2026TArsenal0–1V6.3
- 23 aug 2026UBrighton & Hove Albion4–0V6.2
- 18 apr 2026TManchester United0–1V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 112 | 5.461 | 16 | 8 | 10 | 0 | 2.1 | 81.4 | 3 | 6.78 | |
| Totaal / Gemiddeld | 112 | 5.461 | 16 | 8 | 10 | 0 | 2.1 | 81.4 | 3 | 6.78 | |