
James Garner
205duels
15.486minuten
11goals
19assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Manchester United | 1 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2019/20 | Manchester United | 1 | 8 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2020/21 | Nottingham Forest | 20 | 1.700 | 4 | 0 | 7.2 | |
| 2020/21 | Watford | 20 | 1.130 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2021/22 | Nottingham Forest | 44 | 3.601 | 4 | 8 | 7.2 | |
| 2022/23 | Everton | 16 | 795 | 0 | 1 | 6.6 | |
| 2022/23 | Manchester United | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | Everton | 37 | 3.005 | 1 | 2 | 7.1 | |
| 2024/25 | Everton | 21 | 1.595 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2025/26 | Everton | 38 | 3.414 | 2 | 7 | 7.2 | |
| 2026/27 | Everton | 3 | 150 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 203 | 15.398 | 11 | 19 | 7.1 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | England | 2 | 88 | 0 | 0 | 7.1 | |
| Totaal / Gemiddeld | 2 | 88 | 0 | 0 | 7.1 |
Geavanceerde statistieken
57%
duelwinst %
49%
dribbelsucces
83%
passnauwkeurigheid
124
sleutelpasses
417
tackles + int.
33
schoten op doel
0
reddingen
29 0
kaarten
Gebaseerd op 125 van de 205 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TIpswich Town1–0W6.9
- 12 sep 2026UTottenham Hotspur0–0GL8.2
- 6 sep 2026TManchester United2–2GL6.9
- 29 aug 2026UAFC Bournemouth1–1GL6.7
- 22 aug 2026TCrystal Palace2–0W6.6
- 24 mei 2026UTottenham Hotspur1–0V7.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 125 | 9.138 | 3 | 11 | 29 | 0 | 1.6 | 83.3 | 4 | 7.05 | |
| Totaal / Gemiddeld | 125 | 9.138 | 3 | 11 | 29 | 0 | 1.6 | 83.3 | 4 | 7.05 | |