
Terem Moffi
171duels
10.761minuten
61goals
11assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | KV Kortrijk | 7 | 427 | 4 | 0 | – | |
| 2020/21 | KV Kortrijk | 2 | 150 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2020/21 | Lorient | 32 | 2.092 | 14 | 2 | 6.8 | |
| 2021/22 | Lorient | 37 | 2.734 | 8 | 4 | 6.8 | |
| 2022/23 | Lorient | 18 | 1.395 | 12 | 0 | 7.1 | |
| 2022/23 | Nice | 16 | 1.332 | 6 | 3 | 7.1 | |
| 2023/24 | Nice | 30 | 1.959 | 11 | 2 | 7.0 | |
| 2024/25 | Nice | 5 | 61 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2025/26 | Nice | 10 | 489 | 2 | 0 | 6.5 | |
| 2026/27 | Hamburger SV | 2 | 87 | 0 | 0 | 6.4 | |
| Totaal / Gemiddeld | 159 | 10.726 | 59 | 11 | 6.9 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | Nigeria | 2 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Nigeria | 4 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 2023/24 | Nigeria | 2 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 2026 | Nigeria | 4 | 35 | 0 | 0 | 6.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 12 | 35 | 2 | 0 | 6.2 |
Geavanceerde statistieken
36%
duelwinst %
54%
dribbelsucces
74%
passnauwkeurigheid
111
sleutelpasses
72
tackles + int.
110
schoten op doel
0
reddingen
9 0
kaarten
Gebaseerd op 139 van de 171 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TFC Köln2–1W6.4
- 13 sep 2026URB Leipzig5–0V6.6
- 6 sep 2026TFSV Mainz 050–5V5.9
- 29 aug 2026UBorussia Dortmund2–0V6.5
- 17 mei 2025TBrest6–0W16.9
- 10 mei 2025URennes2–0V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 135 | 9.128 | 48 | 10 | 9 | 0 | 2.0 | 74.7 | 10 | 6.90 | |
| Bundesliga | 4 | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.8 | 51.3 | 0 | 6.35 | |
| Totaal / Gemiddeld | 139 | 9.304 | 48 | 10 | 9 | 0 | 2.0 | 74.0 | 10 | 6.88 | |