
Manuel Neuer
Manuel Peter Neuer
463duels
41.273minuten
0goals
0assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Schalke 04 | 34 | 3.060 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | FC Bayern München | 33 | 2.970 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | FC Bayern München | 31 | 2.790 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | FC Bayern München | 31 | 2.746 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | FC Bayern München | 32 | 2.866 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | FC Bayern München | 34 | 3.021 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2016/17 | FC Bayern München | 26 | 2.340 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2017/18 | FC Bayern München | 3 | 270 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2018/19 | FC Bayern München | 26 | 2.303 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2019/20 | FC Bayern München | 33 | 2.970 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2020/21 | FC Bayern München | 33 | 2.970 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2021/22 | FC Bayern München | 28 | 2.511 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2022/23 | FC Bayern München | 12 | 1.080 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2023/24 | FC Bayern München | 23 | 2.054 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2024/25 | FC Bayern München | 23 | 1.980 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2025/26 | FC Bayern München | 22 | 1.860 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2026/27 | FC Bayern München | 2 | 180 | 0 | 0 | 7.2 | |
| Totaal / Gemiddeld | 426 | 37.971 | 0 | 0 | 6.9 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | Germany | 6 | 496 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2019 | Germany | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Germany | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2020/21 | Germany | 4 | 360 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2021 | Germany | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | Germany | 5 | 450 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2022/23 | Germany | 4 | 360 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2024 | Germany | 7 | 660 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2026 | Germany | 4 | 390 | 0 | 0 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 37 | 3.302 | 0 | 0 | 6.7 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
80%
duelwinst %
80%
dribbelsucces
86%
passnauwkeurigheid
3
sleutelpasses
8
tackles + int.
1
schoten op doel
374
reddingen
66
nul gehouden
187
tegendoelpunten
2 0
kaarten
Gebaseerd op 181 van de 463 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026TFC Union Berlin7–0W7.4
- 13 sep 2026UElversberg1–2W–
- 5 sep 2026USchalke 040–0GL7.3
- 28 aug 2026TVfB Stuttgart5–1W7.5
- 29 jun 2026TParaguay1–1GL6.9
- 25 jun 2026UEcuador2–1V6.6
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | 154 | 12.725 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 85.4 | 2 | 6.96 | |
| FIFA World Cup | 10 | 930 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 90.6 | 0 | 6.58 | |
| UEFA European Championship | 9 | 840 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 84.1 | 0 | 6.66 | |
| UEFA Nations League | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 85.8 | 0 | 6.73 | |
| Totaal / Gemiddeld | 181 | 15.215 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 85.7 | 2 | 6.91 | |