
Noë Dussenne
229duels
18.962minuten
18goals
1assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Mons | 2 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Mons | 19 | 1.525 | 2 | 0 | – | |
| 2014/15 | Cercle Brugge | 30 | 2.613 | 1 | 0 | – | |
| 2015/16 | Royal Excel Mouscron | 34 | 3.057 | 6 | 0 | – | |
| 2016/17 | Crotone | 8 | 462 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2016/17 | Royal Excel Mouscron | 4 | 360 | 0 | 0 | – | |
| 2017/18 | Crotone | 1 | 82 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2017/18 | Gent | 4 | 290 | 0 | 0 | – | |
| 2018/19 | Royal Excel Mouscron | 19 | 1.693 | 0 | 0 | – | |
| 2019/20 | Royal Excel Mouscron | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| 2019/20 | Standard Liège | 2 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | Standard Liège | 23 | 1.731 | 2 | 0 | 7.1 | |
| 2021/22 | Standard Liège | 20 | 1.732 | 1 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Standard Liège | 33 | 2.743 | 5 | 1 | 7.1 | |
| 2025/26 | OH Leuven | 23 | 1.877 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 2026/27 | OH Leuven | 5 | 437 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 229 | 18.962 | 18 | 1 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
59%
duelwinst %
50%
dribbelsucces
81%
passnauwkeurigheid
20
sleutelpasses
155
tackles + int.
7
schoten op doel
0
reddingen
11 1
kaarten
Gebaseerd op 54 van de 229 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TLa Louvière2–0W7.5
- 12 sep 2026TCercle Brugge1–1GL6.7
- 6 sep 2026USK Beveren3–0V6.6
- 3 sep 2026UGent1–0V6.7
- 29 aug 2026TStandard Liège1–2V6.2
- 21 apr 2026TWesterlo0–2V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Pro League | 54 | 3.788 | 2 | 1 | 11 | 1 | 1.2 | 80.7 | 0 | 6.87 | |
| Totaal / Gemiddeld | 54 | 3.788 | 2 | 1 | 11 | 1 | 1.2 | 80.7 | 0 | 6.87 | |