
Dennis Praet
408duels
26.795minuten
29goals
13assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | Anderlecht | 7 | 97 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | Anderlecht | 27 | 1.683 | 2 | 0 | – | |
| 2013/14 | Anderlecht | 37 | 2.665 | 5 | 0 | – | |
| 2014/15 | Anderlecht | 30 | 2.586 | 7 | 0 | – | |
| 2015/16 | Anderlecht | 37 | 3.136 | 6 | 0 | – | |
| 2016/17 | Anderlecht | 1 | 61 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | Sampdoria | 32 | 1.797 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2017/18 | Sampdoria | 32 | 2.665 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 2018/19 | Sampdoria | 34 | 2.896 | 2 | 3 | 7.0 | |
| 2019/20 | Leicester City | 27 | 1.131 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 2020/21 | Leicester City | 15 | 723 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 2021/22 | Leicester City | 3 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2021/22 | Torino | 23 | 1.543 | 2 | 2 | 6.9 | |
| 2022/23 | Leicester City | 22 | 639 | 1 | 0 | 6.6 | |
| 2023/24 | Leicester City | 17 | 613 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2024/25 | Antwerp | 25 | 1.410 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2025/26 | Antwerp | 31 | 2.525 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2026/27 | Mechelen | 5 | 401 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 405 | 26.571 | 29 | 13 | 6.8 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | Belgium | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| 2020 | Belgium | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2021 | Belgium | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Totaal / Gemiddeld | 3 | 224 | 0 | 0 | – |
Geavanceerde statistieken
46%
duelwinst %
45%
dribbelsucces
83%
passnauwkeurigheid
60
sleutelpasses
109
tackles + int.
15
schoten op doel
0
reddingen
5 0
kaarten
Gebaseerd op 114 van de 408 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026ULommel SK0–0GL6.3
- 11 sep 2026TAnderlecht0–1V6.3
- 5 sep 2026TWesterlo0–4V6.1
- 29 aug 2026ULa Louvière2–2GL6.3
- 15 mei 2026UOH Leuven3–0V6.2
- 18 apr 2026TOH Leuven2–0W7.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 51 | 1.228 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.2 | 81.0 | 0 | 6.61 | |
| Championship | 24 | 613 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 88.7 | 0 | 6.91 | |
| Serie A | 23 | 1.543 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1.5 | 78.3 | 0 | 6.86 | |
| Belgian Pro League | 16 | 1.234 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.8 | 85.9 | 0 | 6.76 | |
| Totaal / Gemiddeld | 114 | 4.618 | 4 | 5 | 5 | 0 | 1.1 | 82.7 | 0 | 6.76 | |