
Jesse Bosch
165duels
11.750minuten
17goals
6assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | FC Twente | 4 | 242 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2020/21 | FC Twente | 32 | 2.247 | 2 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | FC Twente | 26 | 861 | 1 | 0 | 6.7 | |
| 2022/23 | Willem II Tilburg | 32 | 2.301 | 3 | 3 | 7.0 | |
| 2023/24 | Willem II Tilburg | 34 | 3.008 | 5 | 3 | 7.1 | |
| 2024/25 | Willem II Tilburg | 37 | 3.091 | 6 | 0 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 165 | 11.750 | 17 | 6 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
44%
duelwinst %
45%
dribbelsucces
71%
passnauwkeurigheid
57
sleutelpasses
223
tackles + int.
34
schoten op doel
13 0
kaarten
Gebaseerd op 105 van de 165 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 1 jun 2025TTelstar 19631–3V6.9
- 29 mei 2025UTelstar 19632–2GL6.6
- 24 mei 2025TFC Dordrecht3–2W6.9
- 21 mei 2025UFC Dordrecht2–1V6.9
- 18 mei 2025UNAC Breda1–1GL6.7
- 14 mei 2025TPEC Zwolle1–2V17.2
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 105 | 6.389 | 10 | 0 | 13 | 0 | 1.7 | 71.1 | 0 | 6.76 | |
| Totaal / Gemiddeld | 105 | 6.389 | 10 | 0 | 13 | 0 | 1.7 | 71.1 | 0 | 6.76 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 14 aug 2025 | Willem II Tilburg | Katowice | transfervrij | |
| 1 jul 2024 | Willem II Tilburg | — | transfer | |
| 28 jul 2022 | FC Twente | Willem II Tilburg | transfervrij | |
| 1 jan 2020 | Twente / Heracles U21 | FC Twente | transfer |