
Jordan Henderson
Jordan Brian Henderson
512duels
36.226minuten
36goals
34assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Sunderland | 37 | 3.220 | 3 | 0 | – | |
| 2011/12 | Liverpool | 37 | 2.666 | 2 | 0 | – | |
| 2012/13 | Liverpool | 30 | 1.528 | 5 | 0 | – | |
| 2013/14 | Liverpool | 35 | 3.130 | 4 | 0 | – | |
| 2014/15 | Liverpool | 37 | 3.255 | 6 | 0 | 7.2 | |
| 2015/16 | Liverpool | 17 | 1.293 | 2 | 3 | 7.3 | |
| 2016/17 | Liverpool | 24 | 2.118 | 1 | 4 | 7.4 | |
| 2017/18 | Liverpool | 27 | 2.173 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 2018/19 | Liverpool | 32 | 1.983 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 2019/20 | Liverpool | 30 | 2.244 | 4 | 5 | 7.3 | |
| 2020/21 | Liverpool | 21 | 1.707 | 1 | 1 | 7.1 | |
| 2021/22 | Liverpool | 35 | 2.602 | 2 | 5 | 7.1 | |
| 2022/23 | Liverpool | 35 | 2.073 | 0 | 2 | 6.9 | |
| 2023/24 | AFC Ajax | 10 | 844 | 0 | 3 | 7.4 | |
| 2024/25 | AFC Ajax | 32 | 1.868 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 2025/26 | Brentford | 32 | 1.929 | 1 | 3 | 6.8 | |
| 2026/27 | Chelsea | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 472 | 34.723 | 34 | 34 | 7.1 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | England | 12 | 708 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2020 | England | 7 | 105 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2020/21 | England | 3 | 125 | 0 | 0 | 6.9 | |
| 2021 | England | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| 2022 | England | 5 | 341 | 1 | 0 | 7.2 | |
| 2022/23 | England | 1 | 1 | 0 | 0 | – | |
| 2023/24 | England | 1 | 62 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | England | 1 | 21 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2026 | England | 9 | 96 | 0 | 0 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 40 | 1.503 | 2 | 0 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
52%
duelwinst %
56%
dribbelsucces
83%
passnauwkeurigheid
165
sleutelpasses
290
tackles + int.
27
schoten op doel
0
reddingen
21 0
kaarten
Gebaseerd op 191 van de 512 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026UBrentford3–0V6.7
- 18 jul 2026UFrance4–6W–
- 15 jul 2026TArgentina1–2V–
- 11 jul 2026UNorway1–1GL–
- 6 jul 2026UMexico2–3W–
- 27 jun 2026UPanama0–2W6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | 119 | 7.774 | 4 | 10 | 11 | 0 | 1.4 | 82.0 | 3 | 6.96 | |
| Eredivisie | 42 | 2.622 | 1 | 7 | 6 | 0 | 1.1 | 86.3 | 3 | 7.23 | |
| FIFA World Cup | 18 | 739 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 83.0 | 0 | 6.91 | |
| UEFA European Championship | 7 | 105 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 85.6 | 0 | 6.80 | |
| UEFA Nations League | 4 | 126 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | 70.4 | 1 | 6.87 | |
| UEFA Europa Conference League | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 85.9 | 0 | 7.30 | |
| Totaal / Gemiddeld | 191 | 11.456 | 7 | 17 | 21 | 0 | 1.3 | 82.8 | 7 | 7.01 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 15 jul 2025 | AFC Ajax | Brentford | transfervrij | |
| 10 jul 2025 | AFC Ajax | TBC | transfer | |
| 18 jan 2024 | Al Ettifaq | AFC Ajax | transfervrij |
Blessures & schorsingen
| type | reden | periode | gemist |
|---|---|---|---|
| schorsing | Schorsing (gele kaarten) | 26 apr 2025 – 28 apr 2025 | 0 |
| blessure | Hamstringblessure | 9 feb 2025 – 19 feb 2025 | 3 |