
Anas Tahiri
217duels
14.357minuten
14goals
18assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/14 | Koninklijke Lierse Sportkring | 6 | 284 | 0 | 0 | – | |
| 2014/15 | Koninklijke Lierse Sportkring | 10 | 263 | 0 | 0 | – | |
| 2016/17 | Koninklijke Lierse Sportkring | 6 | 365 | 2 | 0 | – | |
| 2018/19 | RKC Waalwijk | 37 | 2.591 | 2 | 2 | 6.9 | |
| 2019/20 | RKC Waalwijk | 23 | 1.279 | 3 | 1 | 6.7 | |
| 2020/21 | RKC Waalwijk | 33 | 2.711 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 2021/22 | SC Heerenveen | 18 | 1.168 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 2022/23 | SC Heerenveen | 34 | 2.751 | 1 | 7 | 7.0 | |
| 2023/24 | SC Heerenveen | 24 | 1.161 | 4 | 2 | 6.8 | |
| 2024/25 | Almere City FC | 26 | 1.784 | 0 | 1 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 217 | 14.357 | 14 | 18 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
52%
duelwinst %
61%
dribbelsucces
87%
passnauwkeurigheid
119
sleutelpasses
229
tackles + int.
23
schoten op doel
8 0
kaarten
Gebaseerd op 151 van de 217 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 mei 2025UAZ1–1GL7.3
- 14 mei 2025TFortuna Sittard1–1GL7.2
- 10 mei 2025TSparta Rotterdam0–3V6.6
- 27 apr 2025TGo Ahead Eagles0–0GL–
- 19 apr 2025USC Heerenveen2–1V–
- 12 apr 2025UPSV5–0V6.7
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 151 | 9.509 | 7 | 15 | 8 | 0 | 1.3 | 87.0 | 2 | 6.86 | |
| Totaal / Gemiddeld | 151 | 9.509 | 7 | 15 | 8 | 0 | 1.3 | 87.0 | 2 | 6.86 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 20 aug 2025 | Almere City FC | Maghreb Fès | transfervrij | |
| 3 sep 2024 | SC Heerenveen | Almere City FC | transfervrij | |
| 1 jul 2024 | SC Heerenveen | — | transfer | |
| 7 jan 2022 | CFR Cluj | SC Heerenveen | transfervrij | |
| 1 jul 2021 | RKC Waalwijk | CFR Cluj | transfervrij |