
Aaron Meijers
388duels
30.234minuten
10goals
23assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/12 | RKC Waalwijk | 36 | 2.871 | 3 | 0 | – | |
| 2012/13 | ADO Den Haag | 31 | 2.692 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | ADO Den Haag | 34 | 3.060 | 1 | 0 | – | |
| 2014/15 | ADO Den Haag | 33 | 2.970 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | ADO Den Haag | 30 | 2.697 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 2016/17 | ADO Den Haag | 19 | 1.641 | 0 | 3 | 7.0 | |
| 2017/18 | ADO Den Haag | 35 | 3.150 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 2018/19 | ADO Den Haag | 31 | 2.742 | 2 | 1 | 6.7 | |
| 2019/20 | ADO Den Haag | 26 | 2.105 | 2 | 2 | 6.9 | |
| 2020/21 | Sparta Rotterdam | 24 | 1.122 | 0 | 5 | 6.8 | |
| 2021/22 | Sparta Rotterdam | 12 | 739 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2021/22 | ADO Den Haag | 3 | 270 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Sparta Rotterdam | 17 | 600 | 0 | 0 | 6.7 | |
| 2023/24 | RKC Waalwijk | 28 | 2.312 | 0 | 6 | 6.9 | |
| 2024/25 | RKC Waalwijk | 17 | 752 | 0 | 0 | 6.4 | |
| 2025/26 | FC Volendam | 12 | 511 | 0 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 388 | 30.234 | 10 | 23 | 6.8 |
Statistieken vanaf seizoen 2010/11 — oudere seizoenen zijn bij de databron (nog) niet betrouwbaar beschikbaar.
Geavanceerde statistieken
56%
duelwinst %
42%
dribbelsucces
71%
passnauwkeurigheid
69
sleutelpasses
225
tackles + int.
4
schoten op doel
11 2
kaarten
Gebaseerd op 188 van de 388 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 17 mei 2026TTelstar 19631–2V–
- 10 mei 2026USBV Excelsior1–1GL–
- 3 mei 2026TSC Heerenveen0–2V–
- 26 apr 2026UHeracles Almelo0–2W6.6
- 10 apr 2026UFC Twente2–1V–
- 5 apr 2026TFeyenoord Rotterdam0–0GL–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 188 | 6.015 | 0 | 13 | 11 | 2 | 1.2 | 71.1 | 1 | 6.73 | |
| Totaal / Gemiddeld | 188 | 6.015 | 0 | 13 | 11 | 2 | 1.2 | 71.1 | 1 | 6.73 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 31 jul 2025 | RKC Waalwijk | FC Volendam | transfervrij | |
| 1 jul 2023 | Sparta Rotterdam | RKC Waalwijk | transfervrij | |
| 30 aug 2021 | ADO Den Haag | Sparta Rotterdam | transfervrij | |
| 30 jun 2021 | Sparta Rotterdam | ADO Den Haag | huur | |
| 16 sep 2020 | ADO Den Haag | Sparta Rotterdam | huur | |
| 1 jul 2012 | RKC Waalwijk | ADO Den Haag | transfervrij | |
| 1 jul 2010 | FC Volendam | RKC Waalwijk | transfervrij | |
| 1 jul 2006 | Volendam U19 | FC Volendam | transfer |
Blessures & schorsingen
| type | reden | periode | gemist |
|---|---|---|---|
| blessure | Onbekende blessure | 3 nov 2024 – 13 dec 2024 | 5 |
| schorsing | Schorsing (rode kaart) | 7 okt 2024 – 27 okt 2024 | 1 |