
Michael Brouwer
192duels
14.413minuten
0goals
3assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | Heracles Almelo | 2 | 134 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2020/21 | Heracles Almelo | 7 | 554 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2021/22 | FC Emmen | 38 | 3.420 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2022/23 | Heracles Almelo | 38 | 3.420 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2022/23 | Jong FC Utrecht | 35 | 3.150 | 0 | 1 | 7.0 | |
| 2023/24 | Heracles Almelo | 34 | 3.060 | 0 | 1 | 7.3 | |
| 2024/25 | FC Utrecht | 33 | 270 | 0 | 0 | 7.2 | |
| 2025/26 | FC Utrecht | 2 | 135 | 0 | 0 | 7.1 | |
| 2025/26 | Jong FC Utrecht | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.2 | |
| 2026/27 | FC Utrecht | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2026/27 | Sparta Rotterdam | 1 | 90 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 192 | 14.413 | 0 | 3 | 7.1 |
Geavanceerde statistieken
79%
duelwinst %
100%
dribbelsucces
58%
passnauwkeurigheid
4
sleutelpasses
3
tackles + int.
0
schoten op doel
212
reddingen
94
nul gehouden
100
tegendoelpunten
Gebaseerd op 138 van de 192 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TSC Heerenveen0–4V6.6
- 13 sep 2026UPSV4–1V5.6
- 4 sep 2026TPEC Zwolle2–2GL6.6
- 30 aug 2026TPSV1–6V–
- 22 aug 2026USparta Rotterdam3–3GL–
- 15 aug 2026TAZ1–4V–
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 137 | 4.378 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.0 | 58.3 | 3 | 7.12 | |
| Eerste Divisie | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 65.9 | 0 | 6.20 | |
| Totaal / Gemiddeld | 138 | 4.468 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.0 | 58.5 | 3 | 7.10 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 25 jul 2024 | Heracles Almelo | FC Utrecht | transfervrij | |
| 30 jun 2022 | FC Emmen | Heracles Almelo | huur | |
| 1 jul 2021 | Heracles Almelo | FC Emmen | huur |