
Marco Rente
178duels
14.033minuten
10goals
12assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | Heracles Almelo | 25 | 1.762 | 0 | 1 | 6.9 | |
| 2021/22 | Heracles Almelo | 27 | 2.315 | 1 | 0 | 7.1 | |
| 2022/23 | Heracles Almelo | 30 | 2.003 | 2 | 3 | 7.2 | |
| 2023/24 | FC Groningen | 34 | 2.954 | 2 | 3 | 7.3 | |
| 2024/25 | FC Groningen | 30 | 2.592 | 2 | 1 | 7.0 | |
| 2025/26 | FC Groningen | 30 | 2.368 | 3 | 4 | 7.0 | |
| 2026/27 | FC Groningen | 2 | 39 | 0 | 0 | 6.5 | |
| Totaal / Gemiddeld | 178 | 14.033 | 10 | 12 | 7.1 |
Geavanceerde statistieken
59%
duelwinst %
57%
dribbelsucces
78%
passnauwkeurigheid
59
sleutelpasses
424
tackles + int.
19
schoten op doel
0
reddingen
14 2
kaarten
Gebaseerd op 128 van de 178 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 18 sep 2026TPEC Zwolle3–0W7.0
- 12 sep 2026UGo Ahead Eagles1–1GL6.8
- 23 aug 2026UPSV5–1V6.2
- 9 aug 2026TFC Utrecht2–1W6.9
- 21 mei 2026UAFC Ajax2–0V5.9
- 17 mei 2026UHeracles Almelo1–2W16.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 128 | 9.155 | 6 | 5 | 14 | 2 | 1.2 | 78.0 | 4 | 6.98 | |
| Totaal / Gemiddeld | 128 | 9.155 | 6 | 5 | 14 | 2 | 1.2 | 78.0 | 4 | 6.98 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 1 jul 2023 | Heracles Almelo | FC Groningen | transfer | |
| 3 aug 2020 | Borussia Dortmund II | Heracles Almelo | transfer |