
B. Kuipers
281duels
17.605minuten
16goals
18assists
6.9rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014/15 | SBV Excelsior | 30 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2015/16 | SBV Excelsior | 24 | 2.136 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2016/17 | SBV Excelsior | 22 | 1.817 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2017/18 | ADO Den Haag | 6 | 324 | 0 | 0 | 6.5 | |
| 2018/19 | ADO Den Haag | 3 | 213 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2019/20 | NEC | 29 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 2020/21 | Go Ahead Eagles | 35 | 3.112 | 5 | 4 | 7.2 | |
| 2021/22 | Go Ahead Eagles | 30 | 2.520 | 0 | 2 | 6.8 | |
| 2022/23 | Go Ahead Eagles | 23 | 1.906 | 3 | 1 | 7.0 | |
| 2023/24 | Go Ahead Eagles | 35 | 3.162 | 5 | 4 | 7.2 | |
| 2024/25 | FC Twente | 32 | 1.850 | 3 | 3 | 6.9 | |
| 2025/26 | FC Twente | 7 | 115 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2026/27 | Sparta Rotterdam | 5 | 450 | 0 | 2 | 6.9 | |
| Totaal / Gemiddeld | 281 | 17.605 | 16 | 18 | 6.9 |
Geavanceerde statistieken
51%
duelwinst %
42%
dribbelsucces
77%
passnauwkeurigheid
76
sleutelpasses
178
tackles + int.
17
schoten op doel
0
reddingen
8 0
kaarten
Gebaseerd op 75 van de 281 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026TSC Heerenveen0–4V6.2
- 13 sep 2026UPSV4–1V17.0
- 4 sep 2026TPEC Zwolle2–2GL6.3
- 29 aug 2026USBV Excelsior2–1V6.2
- 22 aug 2026TFC Utrecht3–3GL17.6
- 14 aug 2026UTelstar 19631–3W16.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 75 | 6.226 | 4 | 9 | 8 | 0 | 1.4 | 76.6 | 3 | 6.91 | |
| Totaal / Gemiddeld | 75 | 6.226 | 4 | 9 | 8 | 0 | 1.4 | 76.6 | 3 | 6.91 | |