
S. van Ottele
152duels
8.182minuten
2goals
4assists
6.8rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | SC Heerenveen | 3 | 201 | 0 | 0 | 6.3 | |
| 2020/21 | NEC | 9 | 550 | 0 | 0 | 7.0 | |
| 2021/22 | SC Heerenveen | 4 | 243 | 0 | 0 | 6.6 | |
| 2022/23 | SC Heerenveen | 22 | 1.353 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2022/23 | Fortuna Sittard | 35 | 1.377 | 1 | 0 | 6.8 | |
| 2023/24 | SC Heerenveen | 26 | 1.422 | 0 | 1 | 6.7 | |
| 2024/25 | Fortuna Sittard | 33 | 1.875 | 0 | 3 | 6.9 | |
| 2025/26 | Fortuna Sittard | 15 | 901 | 0 | 0 | 6.8 | |
| 2026/27 | Fortuna Sittard | 5 | 260 | 0 | 0 | 6.7 | |
| Totaal / Gemiddeld | 152 | 8.182 | 2 | 4 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
59%
duelwinst %
69%
dribbelsucces
76%
passnauwkeurigheid
16
sleutelpasses
144
tackles + int.
5
schoten op doel
0
reddingen
6 1
kaarten
Gebaseerd op 101 van de 152 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 19 sep 2026UWillem II Tilburg0–1W6.5
- 12 sep 2026TAFC Ajax1–5V6.5
- 6 sep 2026UADO Den Haag2–3W6.6
- 28 aug 2026UFC Groningen2–3W6.3
- 22 aug 2026TAZ0–2V6.9
- 15 aug 2026TSC Cambuur3–1W7.3
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 101 | 3.087 | 1 | 1 | 6 | 1 | 1.1 | 75.7 | 3 | 6.80 | |
| Totaal / Gemiddeld | 101 | 3.087 | 1 | 1 | 6 | 1 | 1.1 | 75.7 | 3 | 6.80 | |