
Bryan Linssen
407duels
29.502minuten
129goals
32assists
7.0rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | VVV-Venlo | 10 | 277 | 0 | 0 | – | |
| 2011/12 | VVV-Venlo | 26 | 1.767 | 4 | 0 | – | |
| 2012/13 | VVV-Venlo | 34 | 2.635 | 8 | 0 | – | |
| 2013/14 | Heracles Almelo | 31 | 2.701 | 11 | 0 | – | |
| 2014/15 | Heracles Almelo | 33 | 2.717 | 10 | 0 | – | |
| 2015/16 | FC Groningen | 30 | 1.756 | 3 | 4 | 7.0 | |
| 2016/17 | FC Groningen | 30 | 2.079 | 11 | 1 | 6.9 | |
| 2017/18 | Vitesse | 37 | 3.102 | 17 | 8 | 7.3 | |
| 2018/19 | Vitesse | 34 | 2.705 | 12 | 2 | 7.2 | |
| 2019/20 | Vitesse | 25 | 2.128 | 14 | 0 | 6.7 | |
| 2020/21 | Feyenoord Rotterdam | 30 | 2.058 | 9 | 2 | 7.0 | |
| 2021/22 | Feyenoord Rotterdam | 34 | 2.166 | 13 | 8 | 7.0 | |
| 2024/25 | NEC | 17 | 898 | 4 | 0 | 6.7 | |
| 2025/26 | NEC | 32 | 2.251 | 12 | 7 | 6.9 | |
| 2026/27 | NEC | 4 | 262 | 1 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 407 | 29.502 | 129 | 32 | 7.0 |
Geavanceerde statistieken
39%
duelwinst %
45%
dribbelsucces
69%
passnauwkeurigheid
112
sleutelpasses
131
tackles + int.
100
schoten op doel
0
reddingen
14 0
kaarten
Gebaseerd op 122 van de 407 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 20 sep 2026TGo Ahead Eagles1–1GL6.4
- 13 sep 2026USC Cambuur3–0V6.5
- 5 sep 2026TFeyenoord Rotterdam1–3V6.3
- 29 aug 2026UPEC Zwolle1–3W6.7
- 15 aug 2026UWillem II Tilburg1–4W16.5
- 8 aug 2026TTelstar 19631–2V6.9
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 122 | 7.754 | 39 | 17 | 14 | 0 | 2.1 | 69.5 | 8 | 6.92 | |
| Totaal / Gemiddeld | 122 | 7.754 | 39 | 17 | 14 | 0 | 2.1 | 69.5 | 8 | 6.92 | |
Transfers
| datum | van | naar | bedrag | type |
|---|---|---|---|---|
| 5 jan 2025 | Urawa Reds | NEC | transfervrij | |
| 11 jul 2022 | Feyenoord Rotterdam | Urawa Reds | €1.3 mln | transfer |
| 6 jul 2020 | Vitesse | Feyenoord Rotterdam | transfervrij | |
| 3 jul 2017 | FC Groningen | Vitesse | €1 mln | transfer |
| 1 jul 2015 | Heracles Almelo | FC Groningen | €850 k | transfer |
| 1 jul 2013 | VVV-Venlo | Heracles Almelo | transfer | |
| 1 jul 2009 | Fortuna Sittard | MVV Maastricht | transfervrij |
Blessures & schorsingen
| type | reden | periode | gemist |
|---|---|---|---|
| blessure | Hamstringblessure | 24 jul 2022 – 26 sep 2022 | 189 |