
R. Lukaku
530duels
39.540minuten
248goals
58assists
7.1rating
Carrière
| seizoen | club | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010/11 | Anderlecht | 37 | 2.962 | 16 | 0 | – | |
| 2011/12 | Anderlecht | 2 | 180 | 2 | 0 | – | |
| 2011/12 | Chelsea | 8 | 159 | 0 | 0 | – | |
| 2012/13 | West Brom | 35 | 2.004 | 17 | 0 | – | |
| 2013/14 | Chelsea | 2 | 40 | 0 | 0 | – | |
| 2013/14 | Everton | 31 | 2.561 | 15 | 0 | – | |
| 2014/15 | Everton | 36 | 2.876 | 10 | 0 | – | |
| 2015/16 | Everton | 37 | 3.176 | 18 | 6 | 7.2 | |
| 2016/17 | Everton | 37 | 3.267 | 25 | 6 | 7.3 | |
| 2017/18 | Manchester United | 34 | 2.869 | 16 | 7 | 7.2 | |
| 2018/19 | Manchester United | 32 | 2.130 | 12 | 0 | 6.9 | |
| 2019/20 | Inter | 36 | 2.984 | 23 | 2 | 7.2 | |
| 2020/21 | Inter | 36 | 2.887 | 24 | 11 | 7.3 | |
| 2021/22 | Chelsea | 26 | 1.584 | 8 | 0 | 7.0 | |
| 2022/23 | Inter | 25 | 1.663 | 10 | 6 | 7.1 | |
| 2022/23 | Napoli | 26 | 1.663 | 10 | 6 | 7.1 | |
| 2023/24 | Roma | 32 | 2.644 | 13 | 3 | 7.0 | |
| 2024/25 | Napoli | 36 | 2.870 | 14 | 10 | 7.0 | |
| 2025/26 | Napoli | 5 | 50 | 1 | 0 | 6.6 | |
| Totaal / Gemiddeld | 513 | 38.569 | 234 | 57 | 7.1 |
Interlands
| seizoen | Land | duels | min | goals | assists | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | Belgium | 4 | 221 | 3 | 0 | – | |
| 2018 | Belgium | 6 | 328 | 6 | 0 | – | |
| 2021 | Belgium | 2 | 136 | 1 | 0 | – | |
| 2023/24 | Belgium | 1 | 68 | 1 | 0 | – | |
| 2024 | Belgium | 2 | 173 | 2 | 0 | – | |
| 2026 | Belgium | 2 | 45 | 1 | 1 | 6.8 | |
| Totaal / Gemiddeld | 17 | 971 | 14 | 1 | 6.8 |
Geavanceerde statistieken
42%
duelwinst %
50%
dribbelsucces
72%
passnauwkeurigheid
172
sleutelpasses
30
tackles + int.
136
schoten op doel
15 1
kaarten
Gebaseerd op 156 van de 530 wedstrijden met detaildata.
Recente wedstrijden
- 23 mei 2025TCagliari2–0W17.2
- 18 mei 2025UParma0–0GL6.9
- 11 mei 2025TGenoa2–2GL17.7
- 3 mei 2025ULecce0–1W6.3
- 27 apr 2025TTorino2–0W6.5
- 19 apr 2025UMonza0–1W6.5
Log in om te zien hoe vaak jij dit live zag.
Statistieken per competitie
| competitie | duels | min | goals | assists | geel | rood | SpG | PS% | MotM | rating | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | 131 | 10.062 | 61 | 30 | 14 | 1 | 2.0 | 71.9 | 13 | 7.13 | |
| Premier League | 25 | 1.375 | 8 | 0 | 1 | 0 | 1.8 | 73.9 | 1 | 7.08 | |
| Totaal / Gemiddeld | 156 | 11.437 | 69 | 30 | 15 | 1 | 2.0 | 72.2 | 14 | 7.12 | |